Yukarı Çık

HAKKIMIZDA

Hassas, ağır ve havaleli proje yüklerin nakliyesinde uzmanlaşan Vega Denizcilik, her türlü yük için Dünya’nın her noktasından her noktasına nakliye hizmeti vermektedir.

Firmamız, proje yükleri ve kuru (bulk) yükler için ayrı departmanları/uzmanları sayesinde piyasaya odaklanarak müşterilerinin her zaman en iyi koşullardan yararlanmasını sağlamaktadır.

Hem forwarder hem broker olarak hizmet veren Vega Denizcilik, yük ve projenin gerektirdiği şekilde hareket eder ve kurucu ortaklarının 15 senelik piyasa tecrübesiyle elde etmiş oldukları geniş armatör ağı sayesinde müşterilerin en uygun fiyatlı hizmeti almasını garanti eder.

Vega Denizcilik çalışanları piyasa tecrübelerinin yanı sıra akademik olarak da denizciliğe vâkıf kişilerden oluşmakta olduğundan, müşterilerinin en kaliteli ve güvenli hizmeti almasının yanısıra haklarının korunmasını da garanti eder.

Son yıllarda artan Rüzgar Enerjisi Santralleri (RES) nakliyeleri konusunda uzmanlaşarak Rüzgar Enerjisi piyasasını yakından takip eden firmamız, bu amaçla üniversitelerin akademik kadrolarından mühendislik danışmanlığı alarak sadece büyük değil küçük yatırımcıların da RES kurulumlarında çözüm ortağı olmuştur.

Nakliyesini tamamladığımız Rüzgar Enerjisi Santrallerinin, sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyükleri arasında olmasının haklı gururunu yaşamaktayız. Hem akademik hem profesyonel kadrosu sayesinde bu projeleri başarı ile tamamlayan firmamız, müşterilerine her zaman aynı seviyede hizmet etmeyi ve haklarını korumayı taahhüt eder.